Kubki ceramiczne jako upominek reklamowy.

 • kubki z nadrukiem
  kubki z nadrukiem
 • kubki termiczne
  kubki termiczne
 • kubki z nadrukiem
  kubki z nadrukiem
 • kubki termiczne
  kubki termiczne
 • kubki termiczne
  kubki termiczne

 

 

 Kubki ceramiczne z nadrukiem i filiżanki porcelanowe są pożądanym elementem budowania relacji z klientami.

 W kilku punktach przedstawimy argumenty uzasadniające to twierdzenie.

__________________________________________________________________

1. Ekologia

Kubki wykonane są z trwałego i naturalnego surowca.

Jest to produkt wielokrotnego użytku, dlatego odpowiada potrzebom dbania o środowisko naturalne. Idealnie wpisuje się w ważny społecznie nurt zero waste.

 

2. Higiena

Ceramika to produkt higieniczny i bezpieczny przy bliskim kontakcie z użytkownikiem. Łatwy w utrzymaniu czystości.

 

 3. Reklama

Ceramika to produkt, który gwarantuje możliwość stosowania trwałych i różnorodnych technik nadruku i zdobienia, a przez bliski kontakt umieszczony na nim przekaz łatwo i skutecznie utrwala się w świadomości odbiorcy, który użytkuje kubek lub  filiżankę.

 

4. Top upominek reklamowy

Ceramika to produkt idealny do wykonania wielokolorowych nadruków i zdobień. Daje możliwości zmiany jego koloru i struktury ( pokrycie Base, Multi, Hydro i delikatny Soft Touch ). Kubki to top upominek reklamowy !

 

5. Personalizacja

Kubki mogą zostać spersonalizowane nadrukiem firmowym i również imieniem osoby obdarowanej. To dodatkowo zwiększa więź odbiorcy z personalizowanym prezentem.

 

6. Różnorodny i funkcjonalny

Kubki to produkt różnorodny, a mimo to niezmienny w swej funkcjonalności. Jest wspaniałym i praktycznym naczyniem do napojów zimnych jak i gorących. Mamy duży wybór kształtów, pojemności i kolorów.

 

7. Kubki to ponadczasowy produkt

Ceramika to produkt nieczuły na sezonowość sprzedaży. Świetnie sprawdza się o każdej porze roku. Zimą, służy do picia ciepłych napojów, a przy tym ogrzewa dłonie. Latem, chłodny napój studzi rozgrzane dłonie.

 

8. Wzornictwo

Nasze kubki posiadają ciekawe i indywidualne wzornictwo, tworzone w oparciu o sugestie klientów i potrzeby rynku.

 

9. Kubek produkt osobisty

Kubek to produkt osobisty, który budzi przywiązanie i pozytywne emocje. Jest nieodzownym atrybutem spotkań firmowych i prywatnych. Każdy ma swój ulubiony kubek ceramiczny.

 

10. Nośnik reklamy

Kubki to wspaniałe nośniki reklamy, służą jako baner poprzez bliski kontakt z użytkownikiem. Pijąc kawę samoistnie kierujemy uwagę na kubek, czy filiżankę. Jednocześnie użytkownik pokazuje przekaz reklamowy wielu odbiorcom, będącym w jego otoczeniu. 

 

11. Trwałość

Kubek ceramiczny działa sam z siebie i nie wymaga dodatkowych zabiegów. Nie trzeba go ładować, nie wysycha i nie starzeje się. Cóż archeolodzy odnajdują ceramikę z przed tysięcy lat na której zapisane są różne opowieści.

 

12 Różnorodność zastosowania

Kubki ceramiczne dają możliwość różnorodnego zastosowania, nie tylko jako naczynie do picia herbaty, kawy czy soków. Jako pojemnik na pędzle do makijażu, pędzle artysty malarza, śrubki i wkręty, czy długopisy. Kwiatek w doniczce ceramicznej lub kubku też może wyglądać ciekawie.

 

_____________________________________________________________________________________

Abante &VEUS kubki z nadrukiem, nadruk na kubkach

Sortuj wg: