O nas

     

     Wykonujemy nadruki na ceramice reklamowej i zajmujemy się znakowaniem gadżetów reklamowych.  Polecamy wyjątkowe kubki reklamowe, filiżanki z logo, zestawy kawowe i komplety herbaciane. Uzupełnieniem oferty są kufle, szklanki i kubki termiczne z grawerem.  Oferta nadruku i techniki znakowania ceramiki reklamowej zawarta jest na naszej stronie internetowej.  

   Wykonujemy również nadruki na opakowaniach, w które wzmacniają charakter promocyjny ceramiki.   Posiadamy atrakcyjne ceny detaliczne i hurtowe dla firm współpracujących. Proponujemy innowacyjne rozwiązania, aby kubki które oferujemy były funkcjonale, solidne i niedrogie.

   Kładziemy duży nacisk na jakość oraz profesjonalizm naszych nadruków. Nasza oferta jest skierowana do firm, urzędów, instytucji i stowarzyszeń.

Dzięki różnym technikom nadruku na kubkach, możemy dopasować grafikę do potrzeb klienta. Prześlij do nas logo oraz tekst a nasi graficy wykonają wizualizację.

Towar wysyłamy za pomocą firmy kurierskiej. 

 

VEUS & ABANTE eko - ceramika reklamowa

 

__________________________________________________________________________________________

JEŚLI MASZ PYTANIA NAPISZ DO NAS !

E-mail: BIURO@VEUS.PL

 

 

 

Kubek ceramiczny Americano z barwieniem powierzchni.

 

 

 

____________________________________________________________________________________

kubki reklamowe, kubki porcelanowe z nadrukiem, ceramika reklamowa, kubki z nadrukiem, kubki szklane, filiżanki, szklanki i kufle z logo, zestawy kawowe, komplety herbaciane z nadrukiem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_______________________________________________________________________________

kubki z nadrukiem