Linie produkcyjne w ceramice

 • kubki z nadrukiem
  kubki z nadrukiem
 • kubki z nadrukiem
  kubki z nadrukiem
 • kubki z nadrukiem
  kubki z nadrukiem
 • kubki z nadrukiem
  kubki z nadrukiem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kubki FRESH LINE

Energia kolorów i moc pozytywnych emocji.
Znajdziesz je w swobodnej formie produktów linii FRESH. Innowacyjny design i świetna ergonomia mają w sobie duży potencjał – dają ogromne możliwości tworzenia oryginalnych komunikatów reklamowych. Linia FRESH zapewni ci wysoką skuteczność przekazu,

zaskakując jednocześnie użytkownika niestandardowym podejściem. Jest optymalna dla instytucji i firm z nowoczesnym, pozytywnym podejściem do biznesu.

 

Kubek ceramiczny Grand o pojemności 450 ml

 

 

Kubki EXPERT LINE

Linia idealna dla gastronomii: kawiarni, restauracji, hoteli czy cateringu.
Przemyślany kształt, doskonała forma, właściwe parametry i najwyższa jakość porcelany dająca głębię doznań i podkreślająca wyrafinowany smak. Z myślą o takich cechach stworzyliśmy linię EXPERT. Wybrane produkty linii EXPERT zostały tak zaprojektowane, by móc je bez trudu sztaplować. Dbając o jak najwyższą jakość produktu, produkcję porcelany EXPERT zlecamy fabrykom zlokalizowanym w Unii Europejskiej.

 

 

Kubki ELITE LINE

Linia ELITE to ekskluzywne, wyrafinowane wzornictwo.
Subtelne a jednocześnie finezyjne kształty porcelany podkreślają wysoką jakość produktu. Doskonała biel akcentuje jego wartość, czyniąc linię ELITE najbardziej trafnym wyborem dla businessu i wszelkich oficjalnych spotkań czy przyjęć.

 

TOP LINE

Potrzebujesz kubka lub filiżanki codziennego użytku.
Planujesz dużą akcje promocyjną? Zależy Ci na prostym wzornictwie? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych propozycji linii TOP. To tu znajdziesz duży wybór kolorów i kształtów produktów przeznaczonych dla szerokiej grupy odbiorców. Porcelana linii TOP jest warta uwagi nie tylko z powodu atrakcyjnej w stosunku do jakości ceny, ale również dlatego, że stany magazynowe tych produktów są zawsze wysokie. Organizując duże wydarzenie nie musisz się martwić – nasz pojemny magazyn błyskawicznie zapewni odpowiednią ilość zamówionej porcelany.